Тернополянам нагадують, що в період свят спостерігатиметься активність вірусів

Тернополянам нагадують, що в період свят спостерігатиметься активність вірусів

На Тернопільщині спостерігається тенденція щодо зменшення кількості хворих на грип та ГРВІ.  Лікарі пояснюють: організм людини адаптувався до холодної пори. Проте невдовзі ситуація може змінитися.

За прогнозами Інституту грипу, в період Новорічно-Різдвяних свят спостерігатиметься активність вірусів. Щоб вберегтися від грипу, жителям краю радять робити щеплення.

Наразі рівень захворюваності на ГРВІ та грип відповідає середньому показнику для цієї пори року. Епідемічний поріг в регіоні не перевищений.

«Ми спостерігаємо позитивну тенденцію щодо кількості хворих на ГРВІ та грип. За останній тиждень кількість осіб, які занедужали, зменшилась на 5,6 %. Зменшилася захворюваність і серед дорослих, і серед дітей. Ми радимо в такий період робити щеплення. Адже лише таким способом можна повністю захистити себе від вірусів грипу, які будуть активними цього року. В аптеках регіону достатньо вакцини для проведення процедури щеплення», – каже зз лікар-епідеміолог Світлана Маціпура.

На Тернопільщині щеплено понад 2 тисячі осіб. Особам, які категорично відмовляються від щеплення, радять дотримуватися народних методів профілактики.

Тернопіль віруси щеплення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі