"Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті, тільки бруківка": в соцмережах висміяли чергових автохамів Тернополя (фото)

"Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті, тільки бруківка": в соцмережах висміяли чергових автохамів Тернополя (фото)

Припаркувати авто на бруківці при вході до під'їзду? Чи просто залишити посеред тротуару? Для деяких жителів міста це не є проблемою.

В соцмережах виклали фото чергових "подвигів автогероїв" міста.

"Герой-патріот з прапорцем на лобовому. Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті....тільки бруківка!", - написав Віталій Кулина

Одне авто водій залишив у дворі на "Сонячному". Інше - власниця іномарки одразу навпроти приміщення управління освіти та культури ТМР на бульварі Шевченка.

"Бульвар Шевченка,1. Поважна пані, я все розумію... але це занадто", - додала фото Анжела Кардинал.

"В мене в дворі стабільно ставило якесь падло свій чермет якраз навпроти стежки, двічі колеса спустив - дойшло", пише користувач Олександр.

"Та то багато так паркуються, що в під'їзд зайти неможливо. І головне більшій частині жильців все одно, а щось скажеш, так вночі ще дзеркала поб'ють", - додає Ольга Скриник.

"Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті, тільки бруківка": в соцмережах висміяли чергових автохамів Тернополя (фото), фото-1 "Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті, тільки бруківка": в соцмережах висміяли чергових автохамів Тернополя (фото), фото-2 "Совість не дозволила стояти на якомусь асфальті, тільки бруківка": в соцмережах висміяли чергових автохамів Тернополя (фото), фото-3
фото: Анжела Кардинал, Віталік Кулина
авто паркування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі