Понад 100 тисяч мають сплатити перевізники, які руйнують дороги Тернопільщини перевантаженими фурами

Понад 100 тисяч мають сплатити перевізники, які руйнують дороги Тернопільщини перевантаженими фурами, Наталія Наконечна

На Тернопільщині з недобросовісних перевізників стягнуто більше 100 000 грн. за понаднормові вантажі.

Про це йдеться у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Прокуратурою області та Тернопільською місцевою прокуратурою впродовж цього року подано до суду сім позовів в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Встановлено, що суб’єктами господарювання здійснювалось перевезення вантажу по території Тернопільської та інших областей з перевищенням нормативно допустимих параметрів ваги без отримання відповідного дозволу на такий рух. З метою відновлення руйнації доріг, до якої призводить перевезення таких вантажів, законодавством передбачено стягнення з перевізників плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Однак, вказану плату суб’єкти господарювання добровільно до Державного бюджету України не внесли, що і слугувало підставою для звернення прокуратури до суду.

Постановами окружних адміністративних судів позовні вимоги прокуратури задоволено і з суб’єктів господарювання в дохід Державного бюджету України стягнуто більш ніж 100 тисяч гривень.

Тернопільщина прокуратура фури перевізники штрафи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі