
14:44, 20 грудня 2017 р.
На Тернопільщині дружба між чоловіками не стала перепоною для крадіжки

Кримінальне провадження, у якому потерпілий та підозрюваний перебували в дружніх стосунках, задокументували правоохоронці Зборівського відділення поліції. Дружба не стала перепоною для крадіжки.
Пропажу понад трьохсот гривень виявив мешканець селища Залісці. Чоловік запідозрив у злодіянні свого знайомого який того дня побував в помешканні потерпілого.
Поліцейські таки підтвердили підозри чоловіка. Ані копійки в кишені, однак бажання випити підштовхнули 59-річного мешканця села Кудобинці привласнити чуже. Чоловік у пошуках заробітку приїхав до Залізців та зайшов провідати знайомого. Гроші помітив у одній з кімнат, а коли господар на хвильку вийшов з хати, швидко сховав їх до кишені.
Витратити їх не встиг, його оперативно розшукали поліцейські. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:34, 1 травня
15:12, 1 травня
103
11:47, 1 травня
09:47, 24 квітня
live comments feed...