Поліція сприяє рейдерському захопленню ринку "Аляска-ТЕР" – у Тернополі чергова провокація

Поліція сприяє рейдерському захопленню ринку "Аляска-ТЕР" – у Тернополі чергова провокація, Наталія Наконечна

Цієї ночі сталася чергова провокація на ринку "Аляска-ТЕР". Для того, щоб розігнати підприємців та закрити ринок, адміністрація розіграла "виставу" із замінуванням.

– Сьогодні близько 4:30 ранку до підприємців завітала група швидкого реагування охоронної фірми "Максима" та переконувала, що необхідно терміново зачинити ворота ринку їхньою колодкою, істерично розповідаючи про міфічні замінування, – розповідає голова Тернопільського обласного відокремленого підрозділу ГО "Ідея Нації" Олексій Станько.

Поліцейські, які приїхали, також говорили про замінування та намагалися змусити підприємців покинути ринок. Однак, люди були готові до провокацій та не збиралися залишати робочі місця, пише "Тернополяни".

Активіст каже, що у випадку замінування на місце події мала б приїхати швидка та рятувальники.

–Як тільки представники поліції зрозуміли, що концертна шоу-програма не пройде, одразу сіли в машини і роз'їхалися. Вони просто вирішили розіграти комедію, щоб закрити ринок. Це в свою чергу стимулювало підприємців збільшити кількість людей, які чергують на ринку цілодобово,– говорить Олексій Станько.

Нагадаємо, що дирекція ринку намагається розігнати підприємців. Спочатку охорона без попередження опломбувала кіоски разом з майном підприємців, потім вони вирішили заварити входи на територію ринку. Підприємці несуть там цілодобову варту.Відомо, що на цій території хочуть збудувати чи то багатоквартирний житловий будинок, чи то торговий комплекс.

Центральний ринок зареєстрував декларацію про реконструкцію, оскільки йому належить ця земля. Але на території, яка орендується ринком, немає жодної споруди, яка б могла підлягати реконструкції. Підприємці написали звернення в поліцію про відкриття кримінальної справи. Поліція з самого початку ігнорувала їх: коли люди просили про цілодобову охорону – їм відмовили. Також відмовили і у відкритті кримінального провадження, тому люди були змушенні звернутися до суду, за рішенням якого, провадження таки відкриють.

Тернопіль ринок Аляска провокація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі