Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО)

Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини, Наталія Наконечна

Вчора, 19 грудня, у більшості найбільших міст Тернопільщини відбулося офіційне відкриття головних ялинок.

До вашої уваги підбірка фотографій новорічних красунь у Заліщиках, Збаражі, Чорткові, Кременці, Шумську та Борщеві.

У Заліщиках офіційне відкриття ялинки відбулося на Свято Миколая. Цьогоріч у оздобах красуні переважають золотий та червоний кольори, також оновили ілюмінацію.

У місті Збараж цього дня також засяяли вогні новорічної ялинки. Чудова ілюмінація і прекрасна ялинка створили справді святкову атмосферу.

Головна новорічна красуня міста Чортків засяяла сотнями вогників під гучні оплески місцевих жителів. Ялинку місту подарувала родина Ліщинських.17 років вона росла на подвір'ї у місцевої сім'ї, яка вирішила подарувати дерево. Корінь ялини пішов під відмостку будинку, під'їзд транспорту туди неможливий, через рік-два ялину все одно довелося б зрізати.

19 грудня відкрили ялинку й у місті Борщеві. На площі Свободи зібралося кілька сотень борщів’ян, пише "Тернополяни".

Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-1 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-2 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-3 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-4 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-5 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-6 Як виглядають головні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО), фото-7
Тернопільщина ялинки райцентри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі