• Головна
  • Юрій Олійник виступив на захист телеканалу ТВі
14:34, 10 вересня 2012 р.

Юрій Олійник виступив на захист телеканалу ТВі

У неділю, 9 вересня, у Тернополі відбулася всеукраїнська акція по захисту телеканалу ТВі, під час якої всі охочі мали можливість виступити на захист свободи слова в Україні. На сьогоднішній день вже понад 70 кабельних операторів викинули ТВі зі своїх мереж, або перевели у дорожчі пакети, що можуть бути недоступними для частини глядачів цього каналу.

Серед небайдужих учасників акції, які прийшли захистити своє право на отримання і поширення достовірної інформації, був і кандидат у депутати Верховної Ради України Юрій Олійник.

«Засоби масової інформації – це очі і вуха суспільства, і від того, наскільки правдиво та об`єктивно вони доводять до суспільства позицію влади, настільки суспільство є поінформоване і готове до конкретних дій. Тому дуже прикро, що на сьогоднішній день засоби масової інформації закривають і вони не можуть об`єктивно висвітлювати новини в тому форматі, в якому мають можливість висловлювати свою думку і позицію провладні ЗМІ. Це неприпустимо і ми, незалежно від того, яку ідеологію сповідуємо чи в яких партіях перебуваємо, повинні стати на захист тих ЗМІ, яким нині не дають змоги провадити свою професійну діяльність», - зазначив Юрій Олійник  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...