Тернополяни на Театральному майдані святкували Різдво з більшістю християн у світі (фото)

Тернополяни на Театральному майдані святкували Різдво з більшістю християн у світі (фото)

Мюзикл про Різдво, Святкові пісні,  колядки та привітання з Різдвом лунали на Театральному майдані у Тернополі 24 грудня. Жителі міста, які зібрались на Святвечір, також переглянули мюзикл про народження Христа.

Як відомо, цього року 25 грудня зробили офіційним вихідним, аби дати змогу усім бажаючим святкувати Різдво з більшістю християн у світі.

– Більшість завжди перемагає, – каже тернополянин Віталій Лунько. –  Ми раніше були під радянським комунізмом, який диктував свої правила. Сьогодні утверджуємо свою приналежність до європейських традицій.

Перед гостями виступив зведений хор із артистів та аматорів. Як каже артистка Тернопільської обласної філармонії, заслужена артистка України Надія Гусениця, усіх об’єднала гармонійна атмосфера Різдва.

– Не так важливо, яка дата святкування. Важливе розуміння сенсу Різдва, – говорить Терену пані Надія. – У центрі відзначення має бути Христос. І коли різні люди збираються навколо такої мети, то всім комфортно і радісно.

Тернополяни на Театральному майдані святкували Різдво з більшістю християн у світі (фото), фото-1 Тернополяни на Театральному майдані святкували Різдво з більшістю християн у світі (фото), фото-2 Тернополяни на Театральному майдані святкували Різдво з більшістю християн у світі (фото), фото-3
Тернопіль площа Святвечір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі