Тернополянам на замітку: мережу "атакує" інформаційний вірус "Листи щастя" (ФОТО)

Тернополянам на замітку: мережу "атакує" інформаційний вірус "Листи щастя" (ФОТО)

«Розішли це ще 10-м друзям і матимеш щастя!..» – мережу «атакують» помічні «листи щастя», які час від часу можна отримати в повідомленні у «Фейсбуці», заборонених «Однокласниках», «ВКонтакті», або навіть по «Вайберу» чи на електронну пошту.

Для того, щоб «помічний» лист-вірус подіяв, вам потрібно його переслати іншим людям, та якщо ви цього не зробите, то, мовляв, вас чекатимуть нещастя. Подібні листи люди можуть отримувати не тільки у вигляді текстових повідомлень, але навіть у формі відеоролика чи презентації. В таких найновіших видах «листів щастя» обіцянки супроводжуються розумними цитатами, приємною музикою та гарними картинками.

Своєрідні «листи щастя» – повідомлення, яке вимагає переслати даний лист певній кількості друзів, за словами експертів, не що інше, як обман та різновид вірусної інформації, яку поширюють зацікавлені люди. Тільки забобонних користувачів в інтернеті, які «ведуться» на псевдощастя і виконують умови шахраїв, є дуже багато.

—Щастя – внутрішній стан людини, гармонія усіх складових внутрішнього світу, яке не залежить від листів, календариків і подібних речей. Коли наші основні, тобто базові потреби задоволені, здобути щастя ми можемо через зміст – повну реалізацію себе як людини, пізнання свого внутрішнього світу. Тому ніякі «послання щастя» не можуть принести справжньої гармонії в наше життя. «Листи щастя», на мою думку, пишуть забобонні люди, які не можуть знайти щастя іншим способом,—поділилася тернопільський психотерапевт Марія Хомів.

Фахівці стверджують, що фейкова розсилка за принципом «листи щастя» здійснюється з наступною метою: потішити своє самолюбство - придумав, відправив і спостерігаю; тестування каналів органічного поширення інформації в соцмережах; відстеження поведінкових реакцій - хто реагує на такі повідомлення, пише "Тернополяни".

За словами досвідчених користувачів, у великих соцмережах існують спеціальні програми, які автоматично відшукують старі облікові записи та видаляють їх. Масова пересилка «листів щастя» може тільки перевантажити роботу соцмережі.

Тому тернополянам порада від працівників мережі «Фейсбук» – не варто піддаватися на провокаційні запрошення поширити вірусну інформацію «енній» кількості друзів, яка нікому не принесе ні щастя, ні користі, а інші люди можуть прийняти вас за «спамера». Адже якщо ви напишете людям у соцмережах за день 25 повідомлень і більше, а до цього писали приблизно 1-5, адміністрація може «забанити» ваш акаунт.

Тернополянам на замітку: мережу "атакує" інформаційний вірус "Листи щастя" (ФОТО), фото-1 Тернополянам на замітку: мережу "атакує" інформаційний вірус "Листи щастя" (ФОТО), фото-2
Тернопіль мережа вірус повідомлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі