Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото)

Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор, Антоніна Сімаченко

Сьогодні в центрі Тернополя, поблизу Театрального майдану, фурор серед тернополян викликала святкова вантажівка "Coca-Cola".

З автомобіля голосно лунала різдвяна музика та привертала увагу перехожих. Люди одразу зупинялися для того, щоб зробити фото та відзняти відео.

– Цю машину я бачила лише в рекламі по телевізорі. Не очікувала, що колись її побачу. Напевно, це якийсь тур Україною, адже я чула, що в інших містах також помічали таку вантажівку, – розповідає "Тернополянам" Катерина Галатович.

Додамо, що червоні різдвяні вантажівки відомі в багатьох країнах ще з 1995 року завдяки активній рекламній кампанії "Свято наближається". Час від часу вони виїжджають на вулиці великих міст світу.

Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-1 Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-2 Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-3 Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-4 Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-5 Святкова вантажівка "Coca-Cola" у центрі Тернополя викликала фурор (фото), фото-6
Тернопіль вантажівка свято фурор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі