У Тернополі відкрили центр науки і ІТ-музей

У Тернополі відкрили центр науки і ІТ-музей, Антоніна Сімаченко

Муніципальний центр науки об’єднав ІТ-музей та міні-лабораторії. Відтепер там працюватимуть молоді науковці. Реалізувати проект вдалося завдяки конкурсу «Громадський бюджет».

Керівник Центру науки Христина Білінська каже: на реалізацію проекту одного мільйона виявилося замало. Відтак у 2018-му році доведеться шукати додаткові кошти.

«Це мільйон, який було виділено ми використали на основу проект. А для того, щоб зробити потужні лабораторії, потрібні додаткові кошти. Сподіваємося, що у наступному році це буде втілено у реальність», – розповідає зз Христина.

Ідея створення Центру науки з’явилася після проведення «Наукових пікніків». Реалізація проекту тривала більше року. Як результат – тернопільські науковці мають змогу працювати у середмісті Тернополі. Приходити сюди можна навіть з дітьми.

«Колись це був дитячий магазин. А сьогодні тут – унікальні експонати та засоби науки. Науковий музей займає площу майже 620 квадратних метрів. У планах – зробити сучасні лабораторії, дати можливість – поєднувати теорію з практикою», – додає заступник керівника Центру  науки Катерина Потабачна.

До роботи в Центрі науки планують залучати якомога більше школярів і студентів.

Тернопіль центр_науки ІТ-музей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі