"Замість теплоізоляції обгорнули трубу мішками для картоплі": жителі проспекту Злуки шоковані роботою ЖЕКу

"Замість теплоізоляції обгорнули трубу мішками для картоплі": жителі проспекту Злуки шоковані роботою ЖЕКу, Дмитро Бондаренко

Цілий список недопрацювань фірми, яка обслуговує будинок № 5 на Злуки, описав на сайті міської ради користувач Андрій.

Чоловік по пунктах розписав невдоволення роботою підприємства.

"1. В підвалі 5 під'їзду розвелися блохи. Не один раз я звертався щодо даної проблеми, результату ноль. За купу років не зроблені заходи від проникнення в підвал котів.

2. Після заміни частини магістральної труби працівники даного підприємства після себе залишили купу сміття, а саме: стару теплоізоляцію,дранку, обгорточний матеріал, обрізки труб, і весь цей мусор замість того щоб викинути в смітник було розпихано по закинутим підвалам. Після мого звернення частину сміття було прибрано, а решта лишилося без змін. Те саме стосується згорених лампочок, котрі після заміни лишають в підвалі. Ще до даного питання після заміни частини магістральної труби працівники підприємства ПП"Люкс замість теплоізоляції обгорнули трубу МІШКАМИ ДЛЯ КАРТОПЛІ, і все це було обгорнуто без теплоізоляції, і взагалі по всьому підвалу теплоізоляція труб в жахливому стані.

3. Не виконані заходи щодо обірваного заземлення ліфта. По даному питанню звертався напевно разів 10, результату ноль.

4.Електропроводка освітлення підвалу в жахливому стані, а саме: електричні коробки не закриті, в окремих місцях погано заізольовано, пластмасові світильники прогорені, ізоляція проводів висохша, провода з одинарною ізоляцією проходять по водопровідних трубах. Не один раз я звертався по даному питанню, а також приводив і показував конкретні недоліки їхнім працівникам. Після мого звернення не було усунено навіть 50% того, що я показував головному інженеру, майстрам дільниці, електрикам, а навпаки зроблено ще більше порушень влаштування електропроводки,а саме: де була зроблена труба, і ящик для проводів працівники ПП Люкс проложили зверху труби проводом в одинарній ізоляції, і за межами ящика для проводів; частина висохшої проводки не була замінена, була зроблена скрутка алюмінієвого проводу і мідного, що є грубим порушенням норм влаштування електропроводок; щоб менше возитися в розподільчих коробках було збільшено кількість скруток. Одним словом працівники вирішили схалтурити.

5. Водопостачання та водовідведення. Більша частина запірної арматури на стояках гарячого і холодного водопостачання не перекриває воду, а на окремих кранах взагалі відсутні штоки і барашки", - написав чоловік.

ЖКГ ремонт проблема
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі