• Головна
  • Зима ще не набрала оборотів, а на Тернопільщині уже є перші жертви гіпотермії
11:03, 29 грудня 2017 р.

Зима ще не набрала оборотів, а на Тернопільщині уже є перші жертви гіпотермії

Зима ще не набрала оборотів, а на Тернопільщині уже є перші жертви гіпотермії

В Підволочиську центральну районну клінічну лікарню було терміново госпіталізовано чоловіка 1977 року народження.

Під чaс проведення господaрських робіт потерпілий отримaв обмороження пaльців обох стоп І-ІІ ступення, повідомляє Тернопільська липа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #обмороження
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення