Тернополяни знайшли вихід, як не переплачувати за проїзд

Тернополяни знайшли вихід, як не переплачувати за проїзд

Щоб зекономити на проїзді в громадському транспорті Тернополя, необов'язково оформляти "Файну картку", доводять пасажири.

Про це 0352.ua написав наш читач Володимир Кучерявий.

"З 2 січня 2018 року зростає вартість проїзду у міському транспорті при розрахунку готівкою. Поки 60 тисяч тернополян подало документи на оформлення «Файної карти», сплатило 57 гривень, а інші бойкотують та незгодні з ініціативою міської влади поділити пасажирів на місцевих і «прієжджих», виявляється, є компромісний варіант: у тих же точках, де можна поповнити «картку тернополянина» реально придбати неіменний електронний квиток, який вартує на 37 гривень дешевше – і за ним їздити з нового року по старих тарифах. Поповнюється він миттєво, документів для цього не потрібно, зчитується в тих же терміналах ідентично (спробував на собі).

Тож варто зекономити час, нерви та не дати владі заробити на собі зайві 37 гривень і заощаджувати на проїзді, тим самим позбавляючи перевізників (а вони якістю послуг не тішать) готівкового обігу, змусивши нарешті сплачувати податки та детінізувати реальний пасажиропотік?", - написав Володимир Кучерявий.

Автор також подав інфографіку, взяту з офіційних джерел.

Тернополяни знайшли вихід, як не переплачувати за проїзд, фото-1 Тернополяни знайшли вихід, як не переплачувати за проїзд, фото-2
транспорт економія картка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі