У Тернополі ціни на таксі в новорічну ніч не підвищуватимуть

У Тернополі ціни на таксі в новорічну ніч не підвищуватимуть

Диспетчери служб таксі Тернополя запевняють – ціни що в будні дні, що у свята у місті незмінні. «Святкового» тарифу, тобто подвійного, а то й більше, запроваджувати не будуть.

Тобто, мінімальний проїзд вартуватиме від 25 грн і далі по лічильнику. Здавалось би, чудова нагода відсвяткувати Новий рік спочатку в сімейному колі, а далі без особливих витрат і біля головної ялинки Тернополя. Та не все так просто.

Не на камеру таксисти зізнаються, що викликати машину «через базу» буде якщо не нереально, то дуже важко – пощастить одиницям. І не лише тому, що буде безліч клієнтів. Просто на них не вистачатиме тих автомобілів, водії яких цієї святкової ночі працюватимуть у звичайному режимі, пише "Тернополяни".

- Скажу за себе особисто, що на Новий рік я працюватиму. Хто ж не хоче заробити? Але не від служби, де працюю, а як часник. А як інакше? Це прибутковий час – хочеш їхати, то плати більше, - говорить таксист з «549» Андрій. – Так працюватиме більшість моїх колег, які мають власні авто. Ні, це не хитро, це нормально – те, що я сам не святкую, розвозячи людей, які відпочивають, п’ють, гуляють, веселяться має якось компенсуватися. Інакше навіщо мені взагалі виїжджати?

Так, за словами нашого співрозмовника, проїхатися на таксі, для прикладу з Корольова на Театральний майдан вартуватиме близько ста гривень. Стільки ж – у зворотній бік. А тим, хто, для прикладу, їхатиме з Березовиці до цієї суми потрібно буде додати ще сотню. Таксисти, які в новорічну ніч «перетворяться» на приватників кажуть, що знайти їх буде не важко – достатньо буде вийти на дорогу головних вулиць мікрорайонів, а не «через базу».

Тернопіль ціни таксі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі