• Головна
  • Малозабезпечених та незахищених тернополян лікуватимуть безкоштовно
14:30, 13 вересня 2012 р.

Малозабезпечених та незахищених тернополян лікуватимуть безкоштовно

Клініка на колесах зі стоматологічним та терапевтичним відділами працюватиме в Тернополі з 20 листопада і аж до середини квітня. Там безкоштовно обстежуватимуть та лікуватимуть малозабезпечених та соціально незахищених тернополян.

Допомагати в клініці в основному готові дітям. Проте і техніка і медики при потребі зможуть вилікувати й дорослих.

- Розраховувати на допомогу в основному можуть діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти сироти та напівсироти,а також і їхні батьки, - каже менеджер мжнародного благодійного фонду "Дар життя" Надія Ходзінська. - Це не вичерпний перелік. Люди можуть звертатися і якщо вони дійсно потребують допомоги, яку дозволити собі не можуть, по мірі можливостей допомагатимуть і їм. За рік клініка допомагає приблизно п'яти тисячам людей. З них близько 80 відсотків - діти.

Допомогу тернополянам надаватимуть по двох напрямах стоматологічному і терапевтичному, пише "20 хвилин".

- Медики в клініці проводять чистку, фторування та пломбування, - каже пані Надія. - В терапевтичному ж відділенні людей обстежуватимуть та призначатимуть лікування. По можливості пацієнтів безкоштовно забезпечать ліками.

Клініка на колесах працює вже двадцять років і таку поміч міщани отримують щороку. У теплі місяці медики їздять районами, а зимують та лікують в Тернополі.

- Реалізовує проект "Клініка на колесах" міжнародний благодійний фонд "Дар Життя", - розповідає Надія Ходзінська. - Фінансується з Америки та лютеранською церквою. Всі медики – високваліфіковані професіонали, а обладнання якісне.

ДОВІДКА

З'ясувати чи зможуть допомогти вам в клініці на колесах та записатиись на лікування можна за телефоном 24-83-65 з перших днів листопада і навіть коли вона уже почне працювати. За цим же телефоном можна буде отримати додаткову інформацію. Зупиниться пересувний медичний заклад на вулиці Рєпіна, 11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...