• Головна
  • Тернопільські маршрутки продають на OLX – бойкот набирає обертів
13:05, 12 січня 2018 р.

Тернопільські маршрутки продають на OLX – бойкот набирає обертів

Бойкот тернопільських перевізників продовжується. На наступний день після страйку 11 січня, водії вийшли на роботу, однак, більшість з них не користувалися валідаторами та відкрито нехтують нововведенням влади – електронною системою проїзду.

Тернопільські ЗМІ поширили інформацію, що водії маршруту № 14 написали заяви на звільнення. Згодом у "Фейсбуці" в спільноті "Транспорт Тернополя" повідомили , що перевізники почали продавати автобуси.

В мережі опублікували скриншот оголошення із сайту "OLX", де виставили повідомлення про продаж автобусів "Богдан" у Тернополі. Дата створення оголошення– 10 та 11 січня 2018 року.

У соцмережах кажуть, що водії проводять страйк просто на робочих місцях: квитків пасажирам там не видають принципово.

Нагадаємо, що до 1 лютого маршрутки працюватимуть в тестовому режимі. Через страйк відтепер водіям платитимуть по-іншому– за кілометраж. Також в тестовому режимі на задні двері маршрутки встановлятьспеціальний зчитувач карток. Чи дасть нововведення результат вирішать за тиждень. Тоді, можливо, куплять зчитувачі для усіх автобусів.

А ще з понеділка, 15 січня, у маршрутках буде працювати система контролю. Перевірятимуть чи є проїзні квитки контролери.Якщо пасажири не матимуть квитків, будуть оштрафовані у 20-ти кратному розмірі від вартості проїзду. Однак, наразі водії видавати квитків не хочуть взагалі, а працюють лише з готівкою, пише "Тернополяни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #маршрутка #водій

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...