• Головна
  • У Тернополі питна вода може змінити запах і колір, - попереджають водоканалівці
20:00, 14 вересня 2012 р.

У Тернополі питна вода може змінити запах і колір, - попереджають водоканалівці

Із 17 вересня по 10 жовтня триватиме механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води на 1, 4 та 5 водопровідних насосних станціях КП «Тернопільводоканал». 

Після неї розпочнеться традиційне промивання водопровідних мереж.

Під час здійснення промивки резервуарів чистої води, попереджають водоканалівці, можливе локальне тимчасове погіршення якості питної води за органолептичними показниками (запах і колір). У таких випадках воду рекомендується перед вживанням кип’ятити. Детальнішу інформацію можна отримати за номером телефону 52-51-17 та 25-26-10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
"Війна або 5 років у тюрмі, посилена мобілізація накриє всіх ухилянтів": ТЦК застосує до цих категорій чоловіків нові заходи
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"16 500 грн пенсії замість мінімальних 2 595 грн": у серпні ці категорії людей отримають у 6 разів більші виплати
Оголошення