• Головна
  • Одну з тернопільських шкіл реорганізують у медичний ліцей
12:00, 15 вересня 2012 р.

Одну з тернопільських шкіл реорганізують у медичний ліцей

П’ятнадцяту школу Тернополя реорганізують у медичний ліцей. Запланували зробити це вже у наступному 2013 році. До цього часу планують належним чином обладнати класи. Більше годин буде відведено на такі предмети як біологія, хімія, фізика та інші науки природничо-математичного циклу.

   Реорганізація відбудеться в рамках реформування освітньої галузі, кажуть в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

Нещодавно п’ятнадцятій школі Тернополя виповнилось 40 років і дуже важливо піднятись на новий щабель розвитку, каже директор школи Тетяна Солтис. А створення на базі навчального закладу медичної школи-ліцею дозволить навчати учнів на більш якісному рівні.

- Як зміниться навчання учнів? Мабуть що додадуться на поглиблене вивчення предмети природничо-математичного циклу, а саме хімія, фізика, біологія. Це дасть змогу майбутнім абітурієнтам, не тільки медичної академії, але й педагогічного університету, технічного університету, економічного університету використовувати ці знання, — розповіла директор ЗОШ №15 Тернополя Тетяна Солтис.

Попри те, що кількість годин з предметів природничо-математичного циклу буде дещо збільшено, інші науки від цього не постраждають, запевняє директор школи.

- Ми екологізуємо не тільки предмети, але й усю виховну роботу. Я думаю, що навчальний заклад буде мати можливість навчати дітей з усіх шкіл міста, оскільки в паралелі обов’язково буде від 7 класу створюватися ліцейний клас, — каже Т етяна Солтис.

У п’ятнадцятій школі Тернополя пишаються своїми випускниками. Спеціально для них відкрили кімнату-музей. Її прикрашають фотографії успішних випускників школи. Серед них — багато лікарів та викладачів медичних університетів.

- Стараємося задовільнити попит і бажання учнів в профільному навчанні. Якщо будуть у нас діти, які спланували собі поступити в медичний університет, будуть мати можливість за рахунок держави поглиблено вивчати біологію, хімію і таким чином батьки вже не будуть мати потреби наймати репетитора для своїх дітей, — пояснила начальник управління освіти Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

З 1 вересня цього року на базі дев’ятої школи Тернополя відкрили школу-економічний ліцей. В управлінні освіти Тернопільської міськради кажуть: це лише початок. На черзі — реформування інших навчальних закладів міста, повідомляє тв4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...