• Головна
  • Сьогодні у парку “Топільче” відкрили “Осередок здорового дозвілля” (ФОТО, ВІДЕО)
20:00, 15 вересня 2012 р.

Сьогодні у парку “Топільче” відкрили “Осередок здорового дозвілля” (ФОТО, ВІДЕО)

На новому спортивному майданчику розміщені гойдалки, гірки. Окрема частина цієї території облаштована для того, щоб тернополяни займалися таким видом спорту, як Street workout.

Сьогодні жителі міста вперше побули на цьому спортивному майданчику. Тернопільські спортсмени продемонстрували показові номери зі Street workout та панкратіону.

«Осередок здорового дозвілля» спрямований на задоволення потреб суспільства у фізичному розвиткові. Проект розроблений за ініціативи Благодійної фундації «Відкриті серця України» спільно з Тернопільською міською радою. Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, відкриття цього майданчика є підтримкою фізичної культури і спорту.  

– Метою цього проекту є створення загальнодоступних, комфортних і безпечних умов для занять фізкультурою та спортом. Ми завжди цінуємо такі ініціативи і підтримуємо їх.

3-річна Каріночка  сьогодні випробувала гойдалки цього майданчика. Її мама, пані Лілія каже, що живуть на масиві “Східний”, але до парку “Топільче”  приїжджають завжди.

– Тепер будемо гуляти ще частіше. Приємно, що такий майданчик відкрили. Найбільше дитині сподобались гойдалки, гірки. Трохи більше гойдалок треба. Бо одні катаються, інші чекають. 

Ініціатори проекту зазначили, що майданчик будуть ще оновлювати. Скоро з’явиться більше гойдалок, лавочок тощо. Запрацює також маленьке приміщення, де можна буде поїсти здорову їжу, скористатися Інтернетом. До оновлення майданчика можуть долучитися і інші тернополяни.

Сьогодні у парку “Топільче” відкрили “Осередок здорового дозвілля” (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

 DSCF6806

 DSCF6809

 DSCF6820

 DSCF6838

 DSCF6847

 DSCF6850

 DSCF6854

 DSCF6858

 DSCF6860

 DSCF6863

 DSCF6878

 DSCF6883

Сьогодні у парку “Топільче” відкрили “Осередок здорового дозвілля” (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

 DSCF6903

Сьогодні у парку “Топільче” відкрили “Осередок здорового дозвілля” (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

 DSCF6928

 DSCF6933

 DSCF6934

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото, відео автора 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...