![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250117)
20:01, 15 січня 2018 р.
Хто встановлюватиме у Тернополі лічильники на воду?
![Хто встановлюватиме у Тернополі лічильники на воду? Хто встановлюватиме у Тернополі лічильники на воду?](/dist-assets/images/cap.jpg)
В України набув чинності Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Згідно із законом, відповідні служби повинні переглянути тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води. А саме в тій частині витрат, які пов’язані із встановленням, обслуговуванням та заміною квартирних лічильників гарячої води.
Отже, із складових тарифу вилучать послугу, яку надавало підприємство з встановлення, обслуговування і заміни квартирних лічильників гарячої води. Адже, як правило, цей сервіс передбачав лише періодичну повірку квартирних лічильників.
Таким чином, після прийняття рішення Тернопільською міською радою, Споживачі послуг з централізованого постачання гарячої води отримають можливість самостійно обирати виконавця послуг з встановлення, обслуговування та заміни квартирних лічильників гарячої води (періодичної повірки). Повідомляє КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:45, 14 січня
28
12:48, Вчора
live comments feed...