• Головна
  • Тернопільські тролейбусники отримають понад шість мільйонів гривень від міської ради
11:40, 16 січня 2018 р.

Тернопільські тролейбусники отримають понад шість мільйонів гривень від міської ради

Тернопільські тролейбусники отримають понад шість мільйонів гривень від міської ради

Статутний капітал комунального підприємства «Тернопільелектротранс» поповнять на шість мільйонів і майже сімсот тисяч гривень. Кошти виділять із міського бюджету. Відповідне рішення прийняли нещодавно на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Кошти виділяють у зв’язку із клопотанням  комунального підприємства. Відповідно до прийнятого документу, управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку дозволили перерахувати 6 мільйонів 672 тисячі 500 гривень, як внески органів місцевого самоврядування у статутний капітал комунального підприємства "Тернопільелектротранс", пише зз

Отримані гроші будуть витрачені підприємством наступним чином: на реконструкцію контактно-кабельної мережі на вулиці Руській-дамбі тернопільського ставу, в тому числі реконструкцію зовнішнього освітлення дамби тернопільського ставу – 2 мільйони 407 тисяч 700 гривень; на капітальний ремонт рухомого складу – 300 тисяч гривень; на збільшення потужності, а саме прокладання силового кабеля живлення від ЦРП-2 по вулиці Богдана Хмельницького до тягової підстанції №2 по вулиці Гоголя – 1 мільйон 64 тисячі 800 гривень; на придбання тролейбусів чеського виробництва, які були у користуванні – 2 мільйони 900 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбусники #капітал
Оголошення