• Головна
  • У тернопільських парках навчали, як користуватися слінгами (фото)
13:30, 17 вересня 2012 р.

У тернопільських парках навчали, як користуватися слінгами (фото)

Все частіше на вулицях міста можна побачити мам і татусів, які маленьких діток носять на собі за допомогою спеціального пристосування із тканини – слінгу. Більше дізнатися що це таке, для чого, і як самому навчитись ним користуватися можна було під час Міжнародного тижня слінгоносіння, до якого приєднався і Тернопіль.

Навчала цій справі усіх зацікавлених сертифікований слінгоконсультант тернополянка Олена Пригода. Майстер-класи із намотування слінгів вона провела у кількох парках міста та школах материнства, пише lypa.te.ua

“Кілька років тому я побачила у Тернополі слінгомаму, тоді для нашого міста це була рідкість, – пригадує Олена Пригода. – Дитина спокійно спала у слінгу, а мама могла вільно спілкуватися. Я зрозуміла, що це дуже зручно, як для мами, так і для дитини, і самій захотілося навчитися користуватися слінгом”.

Детальніше темою слінгів тернополянка зацікавилася коли уже сама завагітніла. Перші знання отримувала, шукаючи необхідну інформацію в Інтернеті. “Особисто я, уже після третього намотування слінгу, пішла гуляти з синочком на вулицю, – розповідає слінгоконсультант. – Мій улюблений вид – це слінг-шарф. Він універсальніший за інші, оскільки його можна пристосувати на всі випадки життя. Він також дає можливість обрати для себе і дитини один із майже 40 видів намотування. Мені, наприклад, дуже подобалося вдома носити дитину на спині. Це дуже зручно, бо дитина біля тебе, а самій в той же час можна виконувати необхідну хатню роботу”.

Носити дитину у слінгу можна з народження до дво-трирічного віку. Окрім слінгу-шарфа, є також слінг з кільцями та май-слінг. Перше ніж обирати той чи інший вид, Олена Пригода радить більше дізнатися, що це таке. Бажано також поміряти, помотати чи взяти на прокат слінг, щоб дізнатися, який саме вид краще підходить для мами та дитини. Зробити це можна безкоштовно у тернопільському слінгоклубі. Детальніше про це можна дізнатися на сайті www.sonceforum.org.ua . Придбати слінг можна також у консультантів або замовити через Інтернет. Коштують різні слінги від 280 до 2500 гривень.

Носити дитину у слінгу не тільки зручно, а й корисно, як для здоров’я малечі, так і для здоров’я дорослого. На відміну від “кенгурушок”, у слінгу дитина приймає природнє положення, без зайвого навантаження на промежину та хребет. А тканина щільно облягає і надійно підтримує дитину. Навіть старшого малюка носити в слінгу набагато легше ніж на руках. Окрім того, в слінгу зручно і непомітно можна погодувати дитину грудьми.

У тернопільських парках навчали, як користуватися слінгами (фото), фото-1

 sling-4-460x327

 sling-3-460x807

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Дощ і потужний снігопад накриють Україну, злива та дика негода сунуть невідступно": куди пре лютий мороз у -25 градусів
"Люта хвороба масово шириться Україною, викликаючи колосальне ураження шкіри": паразити починають прогризати ходи
"Долар готує українцям надзвичайний сюрприз, такого від курсу валют не чекав ніхто": що станеться в обмінниках?
"ТЦК підготували для водіїв жорсткі заходи на дорогах, 500 000 чоловіків із цими ознаками мобілізують": штрафи, повістки
Оголошення
live comments feed...