
10:22, 19 січня 2018 р.
На Тернопільщині став перетворили у огидну канаву (ФОТО)

Колись красивий та багатий на рибу став, що розділяє місто Зборів та сусіднє село Погрібці, тепер набув вигляду занедбаної й місцями огидної водойми.
Люди із сусідніх вулиць й села скаржаться поміж собою, уже більше року, бо коли взимку на ситуацію ще можливо закрити очі, то влітку на берегах ставу стоїть огидний запах, та й вигляд не кращий, пише "Терен".
– Я в дитинстві ходив біля нього, там завжди сиділи рибалки і ловили величезну рибу. Останнім часом рослинність на ставі кожні півроку почали косити, але не збирати. Це все під сонцем розкладалось, влітку тут пройти неможливо, смердить так, що йдеш і задихаєшся, а люди тут кожного дня ходять до Зборова і назад. Сільський голова, здається, закрив очі на ситуацію і не проводить відповідних розмов із орендаторами водойми, – розповідає про ситуацію житель села Погрібці Іван Гриців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:29, 16 травня
13:09, 19 травня
15:48, 15 травня
11:41, 16 травня
09:40, 9 травня
live comments feed...
Коментарі