• Головна
  • До 21 вересня Тернопіль отримає ще три чеські тролейбуси (ВІДЕО)
20:00, 17 вересня 2012 р.

До 21 вересня Тернопіль отримає ще три чеські тролейбуси (ВІДЕО)

До 21 вересня у Тернополі з'явиться ще два тролейбуси чеського виробництва. А вже в листопаді влада міста планує придбати ще 5 трьохдверних чеських машин.

Два чеських тролейбуси уже кілька днів перевозять пасажирів Тернополем. Один із них вийшов на лінію 9 вересня, інший - 12. Їздять чеські машини за маршрутом двійки та десятки.

Оновлювати електротранспорт Тернополя необхідно якнайшвидше. В іншому випадку нинішні тролейбуси довго не працюватимуть, розповідають в управлінні транспорту та зв'язку Тернопільської міської  ради. Заміна існуючих старих на повністю нові машини не по кишені міському бюджету, адже абсолютно новий трьохдверний тролейбус вітчизняного виробництва вартує приблизно 2 мільйони 100 тисяч гривень. Тому вирішили оновлювати автопарк чеськими тролейбусами, не новими, проте після капітального ремонту. Одна чеська машина разом з доставкою до Тернополя коштує 250 тисяч гривень.

- Капітальний ремонт в Чехії проводиться не так як в нас. Там вимірюється товщина металу, там вимірюється якість фарби. І по відношенні до безпеки, бо це електротранспорт і коли вони до нас приходять, то їх можна прирівняти до нашихх нових тролейбусів вітчизняного вирорбництва. І якщо прирівняти 2 мільйони сто тисяч за новий і 230 тисяч за цей, то я вважаю, що це надто позитивне рішення, особливо в такий скрутний для країни час і не тільки, - розповів TV4 начальник транспорту та зв'язку Тернопільської  міськради Ігор Мединський.

До 21 вересня у Тернополі з'явиться ще два тролейбуси чеського виробництва. А вже в листопаді влада міста планує придбати ще 5 трохдверних чеських машин, запевняють в управлінні транспорту та зв'язку, на тернопільських дорогах з'явиться ще три такі ж тролейбуси.

- Ми мусимо йти тим шляхом, по якому ми маємо можливості йти. Наприклад, якщо ми можемо замінити 30 тролейбусів на нові, ну нехай не дуже нові, але так само комфортні, ніж якби ми могли замінити чи купити тільки два, три тролейбуси. Правильне рішення - є, щоб поміняти транспорт на такий і ми вважаємо, що він комфортніший, безпечніший, надійніший. І якщо тернополяни побачать до кінця року, що заміна так відбувається масово, вони зрозуміють, що це рішення правильне для них, - каже Ігор Мединський.

Сьогодні тернопільськими дорогами курсує 50 тролейбусів. До кінця 2015 року весь електротранспорт планують оновити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...