• Головна
  • Юрій Олійник: «Кандидати в депутати повинні показувати свою волю до роботи, а не свободу обливати один одного брудом»
16:50, 18 вересня 2012 р.

Юрій Олійник: «Кандидати в депутати повинні показувати свою волю до роботи, а не свободу обливати один одного брудом»

Чим ближче вибори, тим активніше політтехнологи розробляють різні шляхи дискредитації опонентів і підвищення статусу своїх «підопічних». Так, у нас стало широко розповсюджене «ручкання»: відомий політик чи спортсмен на бігборді – разом із висуванцем від своєї партії. Напевно, багатьом висуванцям стільці підставляли, щоб вони були, принаймні, по плече своїм лідерам. Але справа навіть не в рості.

Вводиться в оману виборець, бо його змушують асоціювати кандидата в депутати, який нічим не доклався до розвитку області чи громади міста, не має лідерського чи вольового потенціалу, щоб відстоювати інтереси виборців, з якостями відомих всім особистостей.

Тернополяни! Не піддавайтеся на політ технологічні приманки! Перед тим, як банк дає людині гроші в кредит, він дивиться її кредитну історію, щоб не втратити кошти. Ви даєте кредит довіри депутату на своє майбутнє.  Перед тим, як обирати депутата по мажоритарному округу, подивіться його «кредитну» історію – який у нього досвід роботи, що він уже зробив для людей, що може зробити для громади в парламенті.

Більше стає в засобах масової інформації й «викривальних» повідомлень від окремих кандидатів у депутати. Чорний піар стає жорстким, підтасованим, де кілька відсотків правди, а решта – брехня. Знаю, що планують «витягувати з глибоких штанин» не тільки вигідні для критики й напівправдиві куски біографії з минулого кандидатів, а й фото, які були зроблені в різних обставинах з різними людьми й нічого спільного з партійним чи ідейним світоглядом не мають.

У нас немає намірів витягувати чийсь бруд на огляд громади. Я хочу боротися за мандат депутата Верховної ради, за довіру тернополян чесно, відкрито. Змагатися за право представляти Тернопіль і тернополян у найвищому законодавчому органі країни потрібно не чорним піаром, а конкретними програмами. Я таку програму маю – чітку, конкретну, реальну, й переконаний, що зможу її втілити в життя.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...