• Головна
  • Закарпатців, яких розшукували за напад на правоохоронців, затримали на Тернопільщині
11:28, 26 січня 2018 р.

Закарпатців, яких розшукували за напад на правоохоронців, затримали на Тернопільщині

Закарпатців, яких розшукували за напад на правоохоронців, затримали на Тернопільщині

Завдяки поліції Тернопільщини трьох чоловіків вдалося затримати. Зараз вони перебувають під вартою, тож скоро відповідатимуть за скоєне.

Закарпатські поліцейські, спільно з колегами Тернопільського управління Національної поліції, затримали трьох жителів Великоберезнянщини, які були оголошені в розшук. Чоловіки, які переховувалися в Тернопільській області, обґрунтовано підозрюються у нанесенні тілесних ушкоджень правоохоронцям під час виконання ними службових обов’язків. Наразі підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання під вартою, повідомляє Закарпатський кореспондент.

Працівники сектору кримінальної поліції Великоберезнянського відділення завершили пошуки осіб, які розшукувалися за скоєння кримінального правопорушення.

Наприкінці минулого року 20-річний житель Великого Березного, разом зі своїми 24-річними односельцями, були учасниками бійки поблизу одного з місцевих магазинів. На місце події виїхала група реагування патрульної поліції. Проте, коли правоохоронці вживали заходи, щоб припинити бійку, троє згаданих осіб перешкоджали поліцейським та нанесли їм тілесні ушкодження.

За фактом було розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України, тобто умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Підозрювані у скоєнні правопорушення розшукувалися. Сьогодні, 25 січня, працівники сектору кримінальної поліції Великоберезнянського відділення, спільно з колегами Заліщицького відділення Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, розшукали трьох закарпатців на території Тернопільщини.

Чоловіки затримані в порядку статті 208 КПК України та доставлені в ізолятор тимчасового тримання під вартою в місті Ужгород, передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #поліція #напад #розшук

Коментарі

ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...