![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:01, 26 січня 2018 р.
На Тернопільщині чоловік обікрав своїх товаришів
![На Тернопільщині чоловік обікрав своїх товаришів На Тернопільщині чоловік обікрав своїх товаришів](/dist-assets/images/cap.jpg)
До співробітників Кременецького відділу поліції звернувся житель райцентру і повідомив, що його пограбував знайомий. Зловмисник відкрито викрав DVD програвач, зарядний пристрій до нього та кімнатну антену.
Поліцейські встановили, зловмисник прийшов у гості до свого знайомого, де на той час перебував потерпілий. Саме він приніс техніку, і товариші переглядали фільми. Коли вже було пізно, гості порозходилися. У помешканні залишився принесений товаришем програвач. Та в якийсь момент 40-річний кременчанин повернувся. Нічого не пояснюючи забрав зі столу чужу техніку і пішов геть.
За вчинене зловмисникові інкримінують частину 1 статті 186 ККУ. Крадене він видав добровільно. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...