• Головна
  • Громадськість Тернопільщини підтримує Володимира Гульовського
16:00, 19 вересня 2012 р.

Громадськість Тернопільщини підтримує Володимира Гульовського

Рішення балотуватися до парламенту депутата обласної ради, комерційного директора ВАТ «Опілля» Володимира Гульовського знаходить підтримку серед багатьох відомих на Тернопіллі людей.

Вони відзначають, що проблема нинішнього українського парламенту полягає зокрема у тому, що у ньому бракує інтелігентних, шанованих в суспільстві патріотів та молодих політиків, які б справді мали бажання щось змінити в державі.

Чи оновлювати склад Верховної Ради жителі нашого краю разом з усіма українцями будуть вирішувати 28 жовтня. Віриться, що робитимуть це на підставі аналізу програм та особистих якостей кандидатів, а не тільки виходячи із красивих гасел, які красуються на біл-бордах.

Люди ж, які не один рік знають Володимира Гульовського, сьогодні розповідають, чому хотіли б бачити саме таких як він депутатів у майбутньому парламенті.

 ratushnyj

 Михайло Ратушний, уродженець Збаражчини, голова Української всесвітньої координаційної ради:

 «Володимир Гульовський вже в молоді роки був активним в громадському житті. Коли я ще працював депутатом Верховної Ради, ми спільно вирішували складні міжконфесійні конфлікти в окремих населених пунктах на півночі області. Він вже тоді вмів знаходити спільну мову з людьми. Завдяки доброзичливій, об’єктивній і дипломатичній позиції йому вдавалося досягти порозуміння і з греко-католиками, і з православними, завдяки чому громади потім спільно доходили компромісних рішень.

Згодом, перебуваючи на різних керівних посадах, він завжди тримав контакт з різними соціальними групами, завжди приділяв увагу пенсіонерам, відгукувався на їхні проблеми. Коли очолював Збаразьку райдержадміністрацію, зумів чимало зробити для покращення економіки району, а також для розвитку сільського господарства.

Загалом Володимир Гульовський – це такий позитивний приклад, коли людина пройшла кожну сходинку: пропрацювала на різних посадах в селі, в районі, в області. Завдяки цьому добре знає проблеми краю, проявив себе як умілий керівник і сьогодні гідний представляти Тернопільщину на всеукраїнському рівні».

 orets myhajlo

 Отець Михайло, парох села Шили:

 «У Володимира на першому місці стоять відповідальність, порядність та релігійність. Це те, що я особисто побачив за десятки років нашого знайомства. Він не є гордий. Навіть попри те, що перебував на керівних посадах і багато досяг, залишався відкритий для людей. У складних життєвих ситуаціях, коли не знав, як краще поступити, не соромився звернутися за порадою чи духовною розрадою. При цьому він завжди готовий прийти на допомогу іншим.

Володимир – виважений і розумний, якби таких людей побільше, то наш край би був набагато кращим. Він справді вболіває за свою батьківщину, за людей, за українську церкву, це не є якась показова гра. І знаючи його, можна бути впевненим, що якщо він вже став на цей шлях, то буде іти ним до кінця».

 zajets

 Іван Заєць, народний депутат України, заступник голови УНП:

 «Знаю Володимира Гульовського тривалий час. Це є людина, віддана українській справі. Коли він був головою райдержадміністрації, то перед нами, як народними депутатами, ставив важливі питання, і ми їх спільно вирішували.

Зараз я з ним бував у селах і бачу, що жителі районів ставляться до Володимира з великою повагою. А це є найкраща оцінка його роботи. Присутність такої людини у Верховній Раді була б надзвичайно бажаною як для виборців регіону, так і для цілої України».

 zelinka

 Назар Зелінка, молодіжний мер Тернополя, член громадської ради з питань сім’ї та молоді:

«Коли Володимир Гульовський керував обласним управлінням сім’ї, молоді та спорту, з ним було дуже легко працювати. До нього завжди був доступ, він повністю сприймав і підтримував молодіжні ініціативи, з якими ми виступали, допомагав їх реалізовувати.

Він справді дбав про розвиток громадських організацій і надавав допомогу молоді. Особливу увагу звертав на підтримку патріотичних організацій, таких як «Пласт», Спілка української молоді, Молодіжний націоналістичний конгрес, «Просвіта».

На мою думку, це був один з кращих начальників управління сім’ї, молоді та спорту».

 klym

 Андрій Клим, голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів у Тернопільській області:

 «Володомир Гульовський – то є мій односелець, який ріс на моїх очах. Він виховувався в чудовій сім’ї, знаю його батьків і дідів, один з яких у 1939 році очолював «Просвіту». Володимир мав належне виховання і виріс бездоганним націоналістом.

За тривалий час нашого спілкування він проявив себе як порядна, культурна, інтелігентна людина. Приємно спостерігати, що з нього виріс і чудовий сім’янин, зараз Володимир з дружиною виховують сина.

Перебуваючи на керівних посадах Володимир Гульовський завжди старався іти на зустріч людям. Коли він був керівником району, навіть у скрутних фінансових умовах робив чимало і для району, і для рідного села.

У нього завжди багато енергії і власне за такими політиками майбутнє. Молоді політики-патріоти з націоналістичними переконаннями повинні приходити на заміну тій номенклатурі і тим вождям, які засиділися на своїх посадах і вже не в силі запропонувати щось нове для розвитку України. Молодь може дуже багато зробити, бо сповнена енергії і бажання щось змінити. Я б дуже хотів, щоб Володимир Гульовський переміг на своєму окрузі. Хоча розумію, що це буде не просто, оскільки зараз на півночі області заїжджий «парашутист» за сприяння влади у різний спосіб активно задобрює виборців. Сподіваюся, люди не купляться на ці подачки і таки голосуватимуть за земляка-патріота».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...