• Головна
  • У Тернополі пільговики пристосовуються до нових правил проїзду в маршрутках (відео)
20:27, 1 лютого 2018 р.

У Тернополі пільговики пристосовуються до нових правил проїзду в маршрутках (відео)

У Тернополі пільговики пристосовуються до нових правил проїзду в маршрутках (відео)

Вже від сьогодні, 1 лютого, у Тернополі в громадському транспорті діє нова схема оплати за проїзд.

До 10-тої – за гроші, після – за карточками. Тернопільські пільговики пристосовуються до нових правил проїзду в маршрутках.

З 1 лютого у маршрутних таксі пільги на проїзд при наявності «Соціальної картки тернополянина» діють після десятої ранку. До цього часу пільговики змушені оплачувати за проїзд готівкою, або купляти не персоніфікований електронний квиток.

Багато пільговиків не розуміють такого рішення Тернопільської міської ради.

– Я не знаю з чим це пов’язано, чому зробили так з десятої години, яке то має значення. Мені потрібно було здати кров до 9-ї ранку, я мусила платити за проїзд, – каже Олександа Валентинівна.

Пані Валентина каже, що зранку її маршрутка не взяла, тож чекала на тролейбус. Незадоволена  й пані Люба, каже витягнула гроші, щоб платити за проїзд, бо спішить додому, здоров’я не те, щоб чекати, а пенсія мала.

Про нові правила проїзду розповідають водії маршрутних таксі.

– До десятої години всі з посвідченнями оплачують за проїзд, а після беремо безкоштовно і без обмежень пільговиків за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина. Але то все не доведе до добра, зранку пояснюй, сваряться, скандал між людьми, – розповідає водій маршрутного таксі Яків.

– Вже з десятої години легше, всі пільговики їдуть безкоштовно. Тому зараз спокійно, а зранку людей багато, стоять у дверях закім поясню, проб’ю квиток на валідаторі, – каже водій Ярослав.

Варто зазначити, учні (при наявності «Учнівської карти тернополянина») оплачують 50% вартості проїзду.  Учасники бойових дій, повідомили у Тернопільській міській раді, їздять безкоштовно увесь день, без обмежень, лише при наявності посвідчення «Учасника бойових дій».

У тролейбусах вся система перевезень залишається без змін, пише МедіаТор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #проїзд #нововведення
live comments feed...