• Головна
  • Почалися морози, а в деяких тернополян холодні батареї
09:32, 6 лютого 2018 р.

Почалися морози, а в деяких тернополян холодні батареї

Почалися морози, а в деяких тернополян холодні батареї

На "Сонячному" у кількох будинках люди мерзнуть через відсутність опалення.

Скарги на відсутність опалення в будинках на бульварі Петлюри та вулиці Курбаса залишають незадоволені мешканці на сайті ТМР.

"Ми, жителі будинків по бульвару Петлюри, вже тиждень маємо ледь теплі батареї і відсутня гаряча вода. Наш ЖЕК номер 15 не бере на себе відповідальність, каже, що ми вже відрізані від котельні, а всі питання до організації "Аляска", яка встановила якийсь агрегат, що має забезпечувати нас гарячою водою.

Організація "Аляска" мотивує тим, що зараз надворі плюсова температура, тому батареї фактично відключені. Цікаво, на дворі все ж таки зима, а не літо, а за гарячу воду ми платимо регулярно. За що ж платити, коли послуги не надаються? Хто має вирушити це питання?", - написала Світлана Гайворонська.

"Ми жителі вул.Леся Курбаса, 2. В квартирах постійно холодні батереї, я особисто обігріваю квартиру електрикою. Чому я повинна платити за тепло, яке відсутнє, і ще додатково велику суму за електроенергію, бо неможливо всидіти в холодній хаті!!??? Жодна організація типу ЖЕКу чи котельні допомогти вирішити проблему не хоче. Тоді відключіть нас від центрального опалення, дайте можливість самим грітися за свої кошти!", - пише Галина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #батареї #скарга
live comments feed...