• Головна
  • Модернізація колії на залізничному вокзалі у Тернополі ледь не закінчилася трагедією - подробиці (відео)
14:30, 21 вересня 2012 р.

Модернізація колії на залізничному вокзалі у Тернополі ледь не закінчилася трагедією - подробиці (відео)

Як ми повідомляли, під час ремонту колії у Тернополі заледве вдалося уникнути нещасного випадку. 

Робітники і звичайні пасажири “Укрзалізниці” могли постраждати під час робіт із модернізації колії, які проводили біля вокзалу. Величезний шматок металу полетів у напрямку колійовців і пасажирів під час робіт із модернізації колії на залізничному вокзалі у Тернополі.

Частина залізничного підйомного крана із гуркотом відірвалася від колії, яку він пробував демонтувати, і захиталася, як маятник, у різні боки, повиснувши на сталевих тросах. Робітники та пасажири встигли відскочити убік, тому ніхто не постраждав. Інцидент, який трапився через порушення техніки безпеки, залишився б непоміченим, але тернополянин Віктор зазняв усе на відео.

- Я проходив через залізничний вокзал і помітив, що робітники, які працювали на колії, бігають, кричать і взагалі якось метушаться, - розповідає чоловік. - Вирішив зазняти це все на відео — ніби передчував, що у такому поспіху щось може трапитися. Раптом металева балка, яка важить декілька тонн, зривається та летить у людей.

Пасажири, як видно на відео, почувши голосний скрегіт металу, кинулися навтьоки, це й врятувало їх.

- Усі були просто шоковані! - каже Віктор. - Хтось із пасажирів одразу почав телефонувати до керівництва вокзалу. Інші просто віддихувалися. Було помітно, що робітники теж налякані. Кран відразу від’їхав убік, і роботу припинили. Розуміли, мабуть, що через чиюсь халатність могли із життям розпрощатися.

На Львівській залізниці про інцидент не знали.

- Там і справді відбуваються роботи з модернізації залізничної колії, - повідомили у прес-службі Львівської залізниці. - Однак про інцидент ми не чули. Переглянемо відео і дамо відповідь.

За три дні, які минули після запиту кореспондента "20 хвилин", залізничники так і не з’ясували, хто винен у тому, що трапилося. Також не відповіли на запитання, чи зроблять щось, аби такого більше не повторилося. Відповідь пообіцяли дати згодом, бо ще з’ясовують подробиці інциденту.

До слова, роботи з модернізації колії проводять і далі. Тим часом на один із перонів пасажири зможуть виходити, не користуючись металевими східцями потяга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...