10:00, 21 вересня 2012 р.
Юрій Олійник взяв участь у публічних дебатах
У середу, 19 вересня, у конференц-залі Медіа Корпорації RIA відбулися дебати кандидатів у депутати до Верховної Ради України по 163 виборчому округу. Дебати були скликані для того, аби виборці склали собі думку про тих, хто розраховує на їхній голос.
До участі у відкритих дебатах були запрошені усі 13 кандидатів у народні депутати, які хочуть, аби мешканці міста віддали їм свої голоси. Утім, на зустріч прийшли лише 8 із 13 запрошених кандидатів, а саме Юрій Олійник, Михайло Ратушняк, Тарас Пастух, Володимир Кухар, Степан Вадзюк, та Володимир Стецюк, Павло Федик, Василь Паразінський.
Олексій Кайда – кандидат, який у замовних статтях позиціонує себе, як один із найрейтинговіших, за годину до дебатів з незрозумілих причин від участі відмовився, і тим самим не скористався можливістю поспілкуватися з виборцями у відкритому, незаанґажованому і безкоштовному проекті, як це роблять політики у всьому цивілізованому світі. Це, напевно, свідчить про те, що даний кандидат не має, що сказати своїм виборцям, і боїться гострих запитань про свою діяльність зі сторони опонентів.
Дебати розпочалися із представлення кандидатами самих себе та відповіді на запитання чим вони відрізняються від своїх конкурентів.
Юрій Олійник розповів виборцям про себе, окреслив основні проблеми нашого міста, які потребують негайного вирішення на законодавчому рівні та подякував редакції газети «20 хвилин» за надану можливість взяти участь у даному проекті.
- Я хотів би подякувати за такі відкриті дебати, які відбуваються так, як це є у всьому цивілізованому світі, коли виборці мають можливість побачити та почути тих, хто збирається представляти їхні інтереси у найвищому законодавчому органі нашої держави. Прикро тільки, що тут немає тих кандидатів, які, за їхніми словами, так щиро люблять тернополян, - зазначив Юрій Володимирович.
Наступне запитання ведучої Любові Красновської стосувалося майна, доходів та родини кандидатів у народні депутати.
- Моя дружина – Галина – вчитель християнської етики, у мене двоє дочок, якими я дуже пишаюся. Щодо доходів, то їх я як державний службовець задекларував – це близько 38 тисяч гивень. На даний час володію приватним будинком біля Тернополя та маю невеличку дачу в Кременці. З автомобілів у мене є Вольво 1988 року випуску, Мерседес 2000 р.в. та Мазда 2007 р.в.. На державній службі я працюю з 2008 року, а все майно придбав задовго до того, коли ще займався комерційною діяльністю. На сьогоднішній день вважаю себе багатою людиною, оскільки я здоровий і дякую за це Богові, - сказав Юрій Олійник.
У ході дебатів ведуча також зачитала коментарі, які читачі сайту 20 хвилин залишили під публікацією про дебати. Зокрема, одне з питань звучало наступним чином: «навіщо країні такий великий депутатський корпус, невже наша країна спроможна фінансово тягнути такий тягар? 20 років ми чекаєм на покращення життя а воно приходить в основному тільки депутатському корпусу,Чи хтось з кандидатів дійсно готовий працювати в парламенті на виборців а не на себе і свій бізнес?»
«Я жодного разу не був депутатом ні обласної, ні міської рад, не маю власного бізнесу, тому у парламенті буду лобіювати виключно інтереси тернополян, якщо вони нададуть мені таку можливість. Я йду працювати над тим, щоб завтра в нашій області були створені робочі місця, залучені інвестиції, щоб Тернопільщина розвивалася, щоб не допусти розпуску нашої області. Я усвідомлюю, що це може призвести до великих матеріальних втрат кожної людини, адже якщо завтра наша область втратить статус обласного центру, ми будемо фінансуватися по зовсім іншій тарифній сітці. В мене є чітко визначена програма дій і я готовий втілити її в життя, щойно матиму відповідні повноваження, - прокоментував кандидат у народні депутати Юрій Олійник.
На запитання, а що ж кандидати робитимуть у випадку, якщо програють вибори, Юрій Олійник відповів, що й надалі працюватиме на благо мешканців нашого краю.
- Моє гасло – поменше патріотичних гасел, побільше патріотичних справ, - підкреслив він.
Під час дебатів йшла мова також про джерела фінансування виборчої кампанії кожного із кандидатів у депутати найвищого представницького органу.
- Ділові та підприємливі люди нашого міста, які впевнені у тому, що я людина дій і не кидаю слів на вітер, фінансують мою виборчу кампанію, за що я їм щиро вдячний, - пояснив Юрій Олійник.
Насамкінець Любов Красновська запропонувала кандидатам вибрати собі одного з опонентів, незалежно присутній суперник на дебатах чи ні, і поставити йому своє запитання. Вона наголосила, що якщо кандидат, який наразі відсутній, висловить бажання дати відповідь, то йому буде надана така можливість на сайті 20 хвилин.
Чимало запитань від кандидатів були адресовані Олексію Кайді – кандидату, який найбільше уникає спілкування зі своїми конкурентами, ховаючись за замовними статтями зі свого штабу. Так, присутні вимагали звіту голови обласної ради за весь період його діляності (3 роки) на керівній посаді у найвищому представницькому органі – малому парламенті нашої Тернопільщини, як зазначив Василь Паразінський.
- Чому наша область сьогодні в такому стані, чому ми так живемо, чому у нас немає коштів на виплату вчителям, лікарям, працівникам культури? Що конкретно він зробив для Тернопільщини, і що збирається робити у Верховній Раді, якщо не в змозі керувати навіть обласною. Адже представники від «Свободи» порозбігалися по інших радах, колись вони мали більшість, а тепер нема, на сесіях же розглядаються лише питання популістського характеру і ні слова про покращення добробуту тернополян, - запитував Василь Паразінський.
- Для чого Олексій Кайда балотується до Верховної Ради, якщо він має великі повноваження будучи головою обласної ради. У нього є чимало функцій, які потрібно виконувати, тут, на місці, бо далеко не все зроблено, - висловлювався і Василь Стецюк.
Щодо Юрія Олійника, то він поставив запитанням усім кандидатам у народні депутати і стосувалося воно того, чи готові ті, коли будуть обрані до парламенту. В першу чергу про лобіювати найбільш болючі для міста питання: будівництво об`їзної дороги навколо нашого міста, добудова до Тернополя альтернативної гілки газопостачання, добудова обласного архіву та обласної бібліотеки, втілення в життя програми реконструкції зношеного житлового фонду. Усі присутні кандидати погодилися, що дані питання – надзвичайно важливі і кожен, хто буде обраний до парламенту від Тернопільщини, повинен взяти на себе зобов`язання втілити їх у життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:46, 28 жовтня
15:56, 30 жовтня
14:20, 1 листопада
20:35, 22 жовтня
12:10, 23 жовтня
live comments feed...