• Головна
  • Мешканець Тернопільщини повернувся із закордону, а в рідному селі його обікрали односельці
18:32, 8 лютого 2018 р.

Мешканець Тернопільщини повернувся із закордону, а в рідному селі його обікрали односельці

Мешканець Тернопільщини повернувся із закордону, а в рідному селі його обікрали односельці

Неприємний випадок стався із жителем Збраржчини. Чоловік нещодавно повернувся із закордону, а в рідному селі його обікрали односельці.

Потерпілий  прийшов у гості до сусідок. Там, хильнувши зайвого, заснув, а коли прокинувся, виявив відсутність золотої каблучки і ланцюжка. Вартість прикрас оцінив у 12 тисяч.

Поліцейські з’ясували, що золото зі сплячого зняли родичі жінок, у яких гостював потерпілий. Парубки, один з яких неповнолітній, теж мешкають у тому будинку, тож коли побачили дорогоцінні прикраси на гостеві, вирішили розжитися легкими грошима. Золото відразу завезли в Тернопіль у ломбард і отримали за нього близько 6 тисяч гривень.

Парубійкам поліцейські інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка. Старший також нестиме відповідальність за втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #односельці

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...