• Головна
  • Тернопільська школярка отримала роль у детективному фільмі про АТО
11:27, 9 лютого 2018 р.

Тернопільська школярка отримала роль у детективному фільмі про АТО

Тернопільська школярка отримала роль у детективному фільмі про АТО

Тернопільська школярка Соломія Закордонець отримала роль у детективному фільмі грузинського режисера Заза Буадзе “Позивний Бандерас”. Кінострічка побудована на реальних військових подіях у зоні антитерористичної операції.

Соломія Закордонець народилася у селі Великий Ходачків Тернопільського району. Дівчинка вирішила взяти участь в одному з кастингів дитячого кіно.

«Спочатку я взагалі не планувала туди йти. Але рідні переконали, що варто спробувати, і я погодилася. Спочатку дуже хвилювалася, оскільки дітей на знімальному майданчику не було. Але я дуже швидко звикла, всі були дуже привітними. Ну і врешті все вийшло, мене затвердили на цю роль», – розповідає зз Соломія.

Дівчинка додає, що освоїти роль було нескладно, серед труднощів, які вдалося перемогти – російська мова. У майбутньому Соломія планує обрати акторських фах.

Героїню звали Тоня. Вона народилася на Східній Україні. Фільм показує сприйняття дитиною військових подій в Україні.

Над створенням стрічки “Позивний Бандерас” працювали лише українські актори. Фільм показуватимуть у кінотеатрах  України вже цієї весни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школярка #фільм #АТО

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...