• Головна
  • Жителям Тернополя вкотре ускладнили систему оплати за проїзд в транспорті
13:32, 12 лютого 2018 р.

Жителям Тернополя вкотре ускладнили систему оплати за проїзд в транспорті

Жителям Тернополя вкотре ускладнили систему оплати за проїзд в транспорті

Оплатити за іншого пасажира своєю неперсоніфікованою карткою жителі міста вже не зможуть. Повторна операція заблокована.

Саме таку відповідь надав виконком ТМР на запит Володимира Кучерявого.

"Мабуть, кожен із Вас стикався з тим, що в громадському транспорті Ви не можете розрахуватися електронним проїзним за двох людей, бо картка повторно одразу не спрацьовує, хоча, у відповідності до Правил користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у місті Тернополі, затверджених рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №686 від 21.09.2017р. «п. 3.10.4. Пасажир вправі оплатити повну вартість проїзду іншого пасажира своїм неперсоніфікованим електронним квитком, безконтактною банківською карткою чи технологією NFC».

Не минуло й місяця, як мені дали офіційну відповідь з цього питання (Додаю нижче).

Висновок (коротко): оператор електронних систем поставив електронну заборону на повторне зчитування з того ж електронного квитка, щоб випадково гроші ще раз не знялися. А от повідомити комбінацію клавіш, яка це виправляє – забув (не захотів, забив).

В результаті – Вам або кажуть, що за другого треба платити 5 грн. готівкою, або ж іншим проїзним", - написав Володимир Кучерявий.

Жителям Тернополя вкотре ускладнили систему оплати за проїзд в транспорті, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #маршрутка #квиток
Оголошення
live comments feed...