• Головна
  • У Тернополі з’явиться ще десять нових зупинок
21:00, 24 вересня 2012 р.

У Тернополі з’явиться ще десять нових зупинок

На сьогоднішній день у Тернополі існує близько двохсот зупинок громадського транспорту. Більша частина із них нині потребують ремонту, або заміни. Є й такі місця, де зупинки взагалі не були облаштовані. У минулому році міська рада прийняла рішення про єдину форму і єдиний вигляд усіх зупинок громадського транспорту у місті.

– 15 зупинок встигли у минулому році встановити. Цього року заплановано встановити ще 15. Це тільки ті, які будуть встановлені за кошти міського бюджету. На сьогодні змонтована поки що тільки одна зупинка на вулиці Злуки. Решта 14 мають бути встановлені протягом вересня-жовтня, – розповів За Збручем міський голова Сергій Надал.

Як ми свого часу повідомляли, невідомі вандали торік пошкодили більшу частину нових зупинок. Міський голова вважає, що це було зроблено свідомо.

– Користуючись нагодою я хотів би звернутися до тернополян: зупинки, які зроблені, для потреб усього міста, для потреб всіх і дуже часто багато що залежить від нас. Якщо наші люди цього не розуміють, починають їх обмальовувати або нищити, то шкодимо самі собі. Але, незважаючи на те, що їх і ламали, і малювали, ми їх реставрували, ремонтували і будемо це продовжувати робити, – запевнив мер.

До слова, одна нова зупинка обходиться приблизно у 20 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...