• Головна
  • Міністр культури приїде на Тернопільщину, щоб знятись у кіно?
15:34, 15 лютого 2018 р.

Міністр культури приїде на Тернопільщину, щоб знятись у кіно?

Міністр культури приїде на Тернопільщину, щоб знятись у кіно?

В Бережани на зйомки планує приїхати міністр культури Євген Нищук.

Про це йдеться у спільноті "Береж Інфо" у мережі "Facebook".

"З’ясувалося, що одну з двох головних ролей у приквелі "Червоний" має виконувати актор Євген Нищук, нині міністр культури. Член експертної комісії Мирослав Слабошпицький резонно звернув увагу на можливий конфлікт інтересів, коли посадовець, котрий затверджує фінансування фільму з бюджету, знімається в одній із головних ролей. Володимир Філіппов віджартувався: «Я головний корупціонер — мені все можна». Заза Буадзе розповів, що Нищук трактувався на одну з головних ролей і в першому фільмі (тоді він ще не був міністром), але не пройшов. А в другому фільмі режисер без вагань затвердив актора-міністра, бо ця роль для нього. Насамкінець Пилип Іллєнко заявив, що міністр культури не затверджує фінансування фільмів (але ж він затверджує Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів, до якої потрапляють переможці пітчингу) та має право займатися творчою роботою...".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #фільм #зйомки #Нищук
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення