• Головна
  • Прокуратура вимагає від будівельної фірми повернути громадянам майно вартістю 271 тис. грн.
20:40, 25 вересня 2012 р.

Прокуратура вимагає від будівельної фірми повернути громадянам майно вартістю 271 тис. грн.

Органами прокуратури області, шляхом застосування представницьких повноважень, вживаються цивільно-правові заходи щодо захисту інтересів громадян.

Про це 0352.com.ua повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області. 

Так, прокурором міста Тернополя в порядку господарського судочинства пред’явлено позов в інтересах громадян в особі обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Надія 2011» до однієї з тернопільських будівельних фірм про визнання права власності на майно вартістю 271 тис. гривень та зняття арешту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
Оголошення
live comments feed...