• Головна
  • Тернопільському школяреві, який вчора потрапив в аварію, наклали гіпс
09:05, 26 вересня 2012 р.

Тернопільському школяреві, який вчора потрапив в аварію, наклали гіпс

Як ми повідомляли, вчора тернопільський школяр потрапив у ДТП.

Інцедент стався поблизу Української гімназії, що у Тернополі на вулиці Коперніка. Вантажівка збила школяра на проїжджій частині, поруч із пішохідним переходом. Хлопця, другокласника гімназії, швидкою доправили в обласну дитячу лікарню. Після огляду лікарів його відпустили додому.

- Як пояснив водій автомобіля, що дитина вибігла на проїзну частину раптово і зупинити транспортний засіб в нього не було змоги, от. Ну на даний момент встановлюються обставини даної пригоди, - розповів TV4 інспектор сектору зв'язків з громадськістю обласної Державтоінспекції Василь Барановський. Хлопця у задовільному стані, із травмою голіностопного суглобу і стопи доправили в Тернопільську обласну дитячу лікарню. Там йому наклали гіпс і відпустили на амбулаторне лікування додому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення