• Головна
  • Податкова «наїхала» на власника торгово-розважального центру «Подоляни»
14:00, 27 вересня 2012 р.

Податкова «наїхала» на власника торгово-розважального центру «Подоляни»

Таку заяву розповсюдив Український союз  промисловців і підприємців, який очолює радник Віктора Януковича Анатолій Кінах. У ній йдеться про "репресії" з боку податкових органів щодо очільника ТРЦ “Подоляни” Василя Чубака.

Ось про що йдеться у заяві: “ Є цілком природним, що кращі представники нашого союзу прагнуть працювати в радах усіх рівнів, в тому числі – Верховній Раді України. Їх мета полягає в тому, щоб зробити особистий внесок у законотворчу справу,  створення  в країні сприятливого інвестиційного, підприємницького клімату. УСПП всіляко підтримує таке прагнення своїх членів, але, будучи неполітичною організацією, намагається не втручатися в хід їх виборчої боротьби.

Однак виникають ситуації, коли ми просто не можемо мовчати. В  лещата нечесної кампанії з боку недобросовісних конкурентів на виборах потрапив наш товариш – голова РВ УСПП у Тернопільській області, кандидат в народні депутати до ВРУ по 167 мажоритарному виборчому округу Тернопільщини Василь Чубак.  Наступ на нього, якщо так можна сказати, організований по всіх фронтах. Сиплються загрози його бізнесу, його діловим партнерам, йому самому і,  що найбільш огидно, його сім’ї.

Ось події одного дня  25 вересня. Був отриманий дзвінок від податкової міліції про проведення виїмки документів торгового центру «Подоляни» в Тернополі. На територію виробничого підприємства «Теркурій» вдерлися невідомі особи, які, не пред’являючи документів,  погрожували   зупинити підприємство та арештувати документи компанії.

Раніше порушена кримінальна справа проти сина В.Чубака  Володимира нібито за зберігання наркотиків; його затримання, інші деталі впровадження слідства супроводжуються грубими порушеннями кримінально-процесуального закону. Після чисельних погроз від захисту хлопця  відмовився його адвокат.

Виїзд з будинку, де проживає сім’я В.Чубака, кілька днів незаконно блокується машинами з державними номерами ВК 7598 АІ та ВК 5627 ВА.  Налякані не лише дружина і молодші діти кандидата в депутати, але й місцеві жителі, його виборці.

УСПП докладає зусиль з захисту свого активіста, направив відповідні звернення до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ з вимогою припинення противоправних дій стосовно В.Чубака, забезпечення умов для нормальної цивілізованої участі у виборчої кампанії. Але переконані: справжню демократичність виборів в український парламент можна забезпечити лише шляхом додання гласності будь-яким подібним випадкам, в тому числі через ЗМІ, формування громадської думки щодо неприпустимості подібних методів боротьби, підтримки збоку української громади чесних, готових відкрито і неупереджено змагатися кандидатів в депутати.

До речі, Василь Чубак балотується у нардепи по 167-му виборчому округу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...