• Головна
  • На Тернопільщині двоє підлітків обікрали приміщення комбінату
11:29, 28 лютого 2018 р.

На Тернопільщині двоє підлітків обікрали приміщення комбінату

На Тернопільщині двоє підлітків обікрали приміщення комбінату

У скоєнні крадіжки з приміщення класу підготовки водії-трактористів правоохоронці викрили двох неповнолітніх жителів Ланівців. Старшому із спритників – 17-ть, молодшому – 13-ть років.

Знаючи, що у вихідні клас пустує, а приміщення комбінату ніким не охороняється, проникли туди в обідню пору, шляхом розбиття вікна. В приміщенні шукали речі, які можна було б здати на металобрухт. Відтак поцупили тепловий електричний конвектор та вогнегасник.

Як самі зізналися поліцейським, вогнегасник згодом викинули, а за конвектор на пункті прийому металу виручили 50 гривень.

За скоєне підкліткам інкримінують частину 3 статті 185 ККУ – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #підлітки #комбінат #крадіжка

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...