• Головна
  • Тернопільські дорожники вже третій місяць поспіль працюють задарма
19:33, 28 лютого 2018 р.

Тернопільські дорожники вже третій місяць поспіль працюють задарма

Тернопільські дорожники вже третій місяць поспіль працюють задарма

Зарплату не виплачують з грудня. Дорожники вже третій місяць поспіль працюють задарма.

Про заборгованість зарплатні написали працівники філії “Тернопільського райавтодору” на електронну пошту «МедіаТОР». Через те, що бояться втратити роботу просять не вказувати імен.

– Дуже вас прошу нам допомогти. Тернопільський Автодор немає чим виплатити нам зарплати за грудень минулого року. Я в кредитах весь, шкода, що працюю, а зарплати не бачу. Закім вони перечислять якийсь процент з зарплати я напозичаю. А чим платити за газ, світло, за що жити? Щодня обіцяють, і нігде тої зарплати нема. Заборгували вже біля десяти тисяч.

У приймальні ДП “Тернопільський облавтодор” сказали, що коментувати заборгованість зарплатні мають у Службі автомобільних доріг. Оскільки «вони розпорядники коштів і від них залежить фінансування».

– Поки Служба автомобільних доріг не перерахують кошти, ми не маємо чим виплачувати зарплати працівникам. Вони у нас замовляють роботи, ми вчасно виконуємо. Чому в них немає коштів не можемо сказати.

У прес-службі Служби автомобільних доріг повідомили, що станом на 28 лютого Міністерством фінансів не затверджено усіх паспортів на виконання бюджетних програм. У зв’язку з цим виникла затримка із розрахунком за виконані підрядниками роботи.

– Нарахування заробітних плат працівникам філії ДП «Тернопільський облавтодор» та його структурних підрозділів не є сферою відповідальності Служби доріг. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області як замовник робіт не уповноважена втручатися в господарську діяльність виконавця робіт та вимагати відповідного ведення ним бухгалтерського обліку, нарахування заробітної плати, відрахувань до фондів, податків та інших витрат відповідно до вимог ч. 1 ст. 320 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-ІV, – розповіли у Службі автомобільних доріг.

Коли працівники отримають зарплатню не знають і в філії “Тернопільського райавтодору” ДП «Тернопільський облавтодор».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #дорожники #зарплата
Оголошення
live comments feed...