• Головна
  • Через паркомати у Тернополі стане дорожче паркуватися?
18:00, 27 вересня 2012 р.

Через паркомати у Тернополі стане дорожче паркуватися?

Паркомати і нова розмітка стоянок незабаром з’являться у Тернополі. Чотири паркомати підприємець, який виграв конкурс, уже привіз до міста. Їх до кінця вересня обіцяють встановити у найбільш проблемних місцях. Зокрема, паркоматами облаштують стоянки біля міського ринку та поблизу архикатедрального собору.

А щоб охопити усе місто треба закупити 16 таких паркоматів. Вартість паркомата досить висока, близько 4 тисяч євро, а тому, очевидно, що і плата за стоянку зросте, пише зз.

– Зараз опрацює всі розрахунки Антимонопольний комітет. Якщо не буде зауважень, відповідно, розрахунки буде подано на затвердження виконавчого комітету. Зрозуміло, що це вже буде вартість вищою через те, що у затрати також включається і той недешевий паркомат, – повідомив начальник управління транспорту міської ради Ігор Мединський.

Скільки коштуватимуть парковки – наразі не кажуть. Сьогодні в середньому за годину паркування у Тернополі платять 2 гривні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
"Війна або 5 років у тюрмі, посилена мобілізація накриє всіх ухилянтів": ТЦК застосує до цих категорій чоловіків нові заходи
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"16 500 грн пенсії замість мінімальних 2 595 грн": у серпні ці категорії людей отримають у 6 разів більші виплати
Оголошення