• Головна
  • Як телефонні шахраї «розводять» довірливих тернополян?
17:47, 1 березня 2018 р.

Як телефонні шахраї «розводять» довірливих тернополян?

Як телефонні шахраї «розводять» довірливих тернополян?

Шахрайство є одним із найпоширеніших сьогодні способів заволодіння чужими грошима і майном. Для досягнення своїх злочинних цілей зловмисники використовують будь-які способи, вміло граючи при цьому на людських почуттях.

На даний час дуже популярними стали так звані телефонні шахрайства, коли, наприклад, шахрай телефонує людині і повідомляє, що його родича затримали співробітники поліції, і тепер йому доведеться понести кримінальну відповідальність, або представляються працівниками банківських установ, для отримання інформації про реквізити банківських карток… 

Працівниками поліції постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації, але достукатись до свідомості всіх громадян, мабуть, неможливо. Тому запам’ятайте самі та перекажіть якомога більшій кількості своїх близьких і знайомих наші поради про те, як уберегтися від телефонних шахрайств. Наведемо недавні приклади таких шахрайств: 

27 січня цього року на мобільний телефон жителя селища Гусятин зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником «Приватбанку», увійшовши в довіру, отримав від нього інформацію щодо розрахункової картки, після чого, заволодів його грошовими коштами в сумі 9,600 грн. 

2 лютого на мобільний телефон мешканки м. Хоростків зателефонував невідомий, який представився працівником поліції, під приводом знаходження її сина в поліції та не притягнення до відповідальності заволодів її грошовими коштами у сумі 10,000 грн. 

Шановні жителі гусятинщини! Не реагуйте на дзвінки від сторонніх осіб, які представляються співробітниками поліції і вимагають грошові суми чи працівниками банківських установ, які просять реквізити банківських карток. 

Запам’ятайте: навіть якщо незнайомі люди називають себе працівниками поліції, банківських установ, операторами мобільного зв’язку, не поспішайте виконувати його прохання, особливо ті, які стосуються переказу коштів.

#Тернопільщина #телефонні_шахраї

Коментарі

Оголошення
live comments feed...