• Головна
  • У Тернополі шукають охочих стати помічником депутата
10:45, 2 березня 2018 р.

У Тернополі шукають охочих стати помічником депутата

У Тернополі шукають охочих стати помічником депутата

Для найактивніших та найцілеспрямованіших юнаків та дівчат у Тернополі організовують курс з підготовки помічників депутатів місцевих рад.

Учасники дізнаються про діяльність депутатів місцевих рад, історії успіху та дізнаєтесь про найкращі практики політичного та суспільного житя рідного міста. Протягом 2-ох місяців для учасників буде організовано ряд тренінгів від відомих політиків, депутатів, громадських діячів, журналістів, юристів.

Відбудеться ряд зустрічей з народними депутатами, керівниками області та міста, відомими людьми для обговорення цікавих тем та відкритого діалогу. Буде проведено екскурсії до місцевих органів влади та звичайно до Верховної Ради України та Кабінету МІністрів України. Для закріплення отриманих знань учасників буде направлено на стажування до депутатів місцевих рад. За результатами курсу учасники отримають дипломи, а найкращі випускники стануть помічниками-консультантами депутатів.

Дедлайн подачі - 10 березня. Анкета за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1KwDnxRF-0R0qh5P3k7lsT4SM2q5Gp_Q5sOxpDBrMuG4/viewform?edit_requested=true

#школа #помічник #депутата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...