• Головна
  • На Тернопільщині через пожежу в будинку евакуювали 20 людей
11:14, 7 березня 2018 р.

На Тернопільщині через пожежу в будинку евакуювали 20 людей

На Тернопільщині через пожежу в будинку евакуювали 20 людей

Через займання в підвалі багатоповерхівки, довелося евакуювати мешканців будинку.

7 березня о 01:20 на пункт зв'язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в м. Борщів на вул. С.Стрільців, 4, в підвальному приміщенні чотириповерхового багатоквартирного житлового будинку. Вогнем знищено старі речі домашнього вжитку та сміття на площі 50 м.кв, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-8. Під час гасіння пожежі проведено евакуацію 20 мешканців будинку. Від вогню врятовано чотириповерховий дванадцятиквартирний житловий будинок.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #ДСНС #евакуація
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення