• Головна
  • У Тернополі побудують колектори на сонячних батареях
16:00, 30 вересня 2012 р.

У Тернополі побудують колектори на сонячних батареях

Фінансовий проект у 15 млн. євро для модернізації муніципального енергопідприємства отримало місто Тернопіль. Відповідну угоду з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку підписав у представництві ЄБРР у Києві міський голова Тернополя – повідомляє прес-служба міськради.

Кредит, який надається комунальному підприємству “Тернопільміськтеплокомуненерго”, спрямований на підвищення енергоефективності, скорочення споживання газу та електроенергії, підвищення якості послуг опалення та гарячого водопостачання, що надаються населенню міста. Кредит ЄБРР доповнений грантом у сумі 5 млн. євро, який надасть Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та екології (“E5P”).

За словами мера, Тернопіль з населенням у 217 тис. платить лише за газ понад 1 мільярд гривень на рік. Проект термомодернізації передбачає встановлення біля кожного будинку індивідуального теплового пункту, який регулюватиме подачу гарячої води і тепла, будівництво котелень на альтернативному паливі (біомасі) та будівництво колекторів на сонячних батареях для підтримки належного рівня тепла в мережі.

Проект реконструкції системи теплопостання в місті Тернополі реалізовується першим у Східній Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...