• Головна
  • Пішохода на вул. Тарнавського збив 27-річний водій – порушено кримінальну справу (ВІДЕО)
13:35, 1 жовтня 2012 р.

Пішохода на вул. Тарнавського збив 27-річний водій – порушено кримінальну справу (ВІДЕО)

Як ми повідомляли, учора чоловіка збив “Мерседес”  на вул. Тарнавського, неподалік будинку №5

“30 вересня біля 20:20 було повідомлення в міський відділ УМВС про ДТП на вулиці Тарнавського. Ми виїхали буквально через декілька хвилин. На місце одразу приїхала швидка допомога. Лікарі констатували смерть на місці події. Пішоходу було 57 років. З боку водія, який сидів за кермом, ми виявили, що сидів пасажир. Водій сховався з місця ДТП.  Вже встановлено, що це був тернополянин, йому 27 років. Його було знайдено. Проведено експертизу. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Для того, щоб зафіксувати, хто сидів за кермом даного автомобіля, на місці ДТП було знято відбитки пальців, керма тощо. За даним фактом порушена кримінальна справа”, - зазначив у розмові з кореспондентом 0352.com.ua начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Микола Лецкалюк. 

Детальніше читайте згодом. 

Відео 20 хвилин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...