
14:01, 14 березня 2018 р.
Франківчанина на залізничному вокзалі у Тернополі підстеріг злодій

У неприємну історію потрапив 31-річний мешканець Івано-Франківська. Чоловік повертався додому з заробітків, а на залізничному вокзалі у Тернополі його підстеріг злодій.
Про крадіжку працівникам Тернопільського відділу поліції повідомив сам потерпілий. Чоловік розповів, що на пероні невідомий витяг з кишені його куртки мобільний вартістю понад 5 тисяч гривень.
Крадія поліцейські швидко розшукали. Мобільним злодієм виявився неодноразово судимий 43-річний мешканець обласного центру. Підозрюваний і раніше промишляв крадіжками. Мобілку злодій одразу здав у ломбард, а гроші витратив на власні потреби.
За скоєне тернополянин знову постане перед судом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...